Kontakt - for fagfolk

Både jeres og vores tid er kostbar og derfor er det vigtigt, at I får fat i den rigtige kontaktperson, når I mangler information om MONIER A/S. Nedenfor finder du oplysninger om kontaktpersoner inden for eksternt salg, kundeservice, telesalg og teknisk afdeling.

For at sikre hurtig behandling/besvarelse anbefaler vi,  at henvendelse på mail rettes til tag@monier.com, og at der kun sendes mail til navngivne personer efter aftale med disse.

DISTRIKT ØST

Salgskonsulent BtB
Sjælland/Bornholm

Jens A. Lydolph-Nielsen2338 7930jens.a.lydolph-nielsen@monier.com

Salgskonsulent BtC
Sjælland/Bornholm

Kim Stendal4034 7992kim.stendal@monier.com

Salgskonsulent
Fyn

Ole Krøjgaard2040 6388ole.krojgaard@monier.com

Kundeservice (Sjælland)

Helle B. Jensen9631 6118helle.bro.jensen@monier.com

Kundeservice (Sjæl./Fyn)

Maria Brøndum9631 6124

maria.brondum@monier.com

DISTRIKT VEST

Salgskonsulent  
Jylland Nord

Keld Jensen

2494 4424

keld.jensen@monier.com

Salgskonsulent  
Jylland Nord

Lars Fuglsang Bruun2075 3575lars.fuglsang.bruun@monier.com

Salgskonsulent  
Jylland Syd/Fyn

Ole Krøjgaard

2040 6388

ole.krojgaard@monier.com

Kundeservice (Nord)

Martina Steffensen

9631 6123

martina.steffensen@monier.com

Kundeservice (Syd)

Lene Tøttrup

9631 6126

lene.tottrup@monier.com

PROJEKTSALG - TELESALG - TEKNISK AFD. - DIVERSE

Projektsalg

Martin Sønder

9631 6116

martin.sonder@monier.com

Telesalg

Lars F. Christensen

9631 6122

lars.christensen@monier.com

Teknisk afd.

Morten Lundby

9631 6129

morten.lundby@monier.com

Kundeservice

Jeanette Pedersen

9631 6145

jeanette.pedersen@monier.com

SALGSLEDELSE

General Manager  & Kundeservicechef

Jannie Aagaard

4156 7509

jannie.aagaard@monier.com

Sales Manager 

Jesper D. Jensen

2338 7936

jesper.dybdahl.jensen@monier.com

Marketing

Kirsten Lundø

2338 7933

kirsten.lundo@monier.com

Product Manager

Lars Pedersen

2338 7943

lars.pedersen@monier.com